.

Firma Profili

 

 

 

GERMAN FIRIN MAKİNALARI SANAYİ; 30 yılı aşkın tecrübesi ve her biri kendi alanında uzman personeli ile yeniden yapılanmaya girerek bu günkü halini almıştır.


Firmamız; Fırın makinalarının imalat ve pazarlaması alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen Fırın Makinaları sektöründe üretimini yaptığımız ürünlere duyulan ihtiyaca "German Fırın Makinaları" markası ve kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.


Ürünlerimiz;


Döner Arabalı Ekmek Fırını, Hamur Kesme Tartma Makinaları, Hamur Yuvarlama Makinaları, Ara Dinlendirme Makinaları, Uzun Şekil Verme Makinaları, Hamur Yoğurma Makinası, Un Eleme Makinaları, Ekmek Dilimleme Makinaları,Yükleme Arabası ve Paletlerden oluşmaktadır.


Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Kaliteden ve yüksek verimliliğimizden ödün vermeden daima yaratıcı ve yenilikçi düşünceler doğrultusunda sektör standartlarının yükselmesine katkıda bulunarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan tüm dünyanın tanıdığı güvenilir bir marka olmak temel hedefimizdir.


 

Kestart, hamur kesme tartma makinası, kestart, kestart fiyatları, kestart imalatı, hamur çevirme, uneleme makinası, hamur yuvarlama makinası kestart, Konya Kestart, hamur kesme tartma makinası, kestart fiyatları, kestart imalatı, kestart makinası, kestart yuvarlama, kestart sahibinden, kestart imalatçısı