.

 .:: Firma Profilimiz ::.

.

GERMAN FIRIN MAKİNALARI SANAYİ; 20 yılı aşkın tecrübesi ve her biri kendi alanında uzman personeli ile yeniden yapılanmaya girerek bu günkü halini almıştır.

Firmamız; Fırın makinalarının imalat ve pazarlaması alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen Fırın Makinaları sektöründe üretimini yaptığımız ürünlere duyulan ihtiyaca "German Fırın Makinaları" markası ve kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Ürünlerimiz; Döner Arabalı Ekmek Fırını, Hamur Kesme Tartma Makinaları, Hamur Yuvarlama Makinaları, Ara Dinlendirme Makinaları, Uzun Şekil Verme Makinaları, Hamur Yoğurma Makinası, Un Eleme Makinaları, Ekmek Dilimleme Makinaları,Yükleme Arabası ve Paletlerden oluşmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ;

Toplam kalite yönetimi felsefesi ile kurumsallaşarak gelişmiş rekabet gücünü arttırmak, sürekli istikrar ve iyi bir istihdam anlayışını destekleyen yatırımlarla satış ve satış sonrası hizmetlerimizi yüksek kalite standartlarında sunarak dünyanın öncü üreticileri arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ;

Kaliteden ve yüksek verimliliğimizden ödün vermeden daima yaratıcı ve yenilikçi düşünceler doğrultusunda sektör standartlarının yükselmesine katkıda bulunarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan tüm dünyanın tanıdığı güvenilir bir marka olmak

GERMAN FIRIN MAKİNALARI SANAYİ; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Makina talep ve ihtiyaç durumunda sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.